Hakkımızda

Şehrin Çiçekçisi Şehrinizin Çiçekçisi

Şehrin Çiçekçisi, online çiçek siparişinde Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2017 yılında, Kayseri'de kuruldu.
Hizmetlerimizi sunarken taşıdığımızın yalnızca çiçek değil, müşterilerimizin dilek ve temennileri olduğu bilinciyle hareket ediyor, ve faaliyetlerimizi duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize en şık şekilde ulaştırabilme gayesiyle sürdürüyoruz.
Türkiye Geneline, Gün İçinde Teslim
Online çiçek siparişi ve teslimatında sizlere mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için, uzman ekibimiz Türkiye’nin dört bir yanında yer alan seçkin bayilerimiz ile 7/24 bir takım olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu sayede online olarak kolayca sipariş verdiğiniz çiçek ve aranjmanlar, uygun fiyatlarla Türkiye’nin dört bir noktasına sipariş ile aynı gün içerisinde sorunsuz teslim ediliyor. Sipariş ve teslimat süreçlerinde güvenilir ekibimiz ve son teknolojilerin yardımıyla, sizlere beklentilerinizin de üzerinde bir hizmet vermek için çalışıyoruz.
Geniş ürün yelpazemiz arasından oluşturduğunuz siparişinizin ardından firmamızın deneyimli ve dinamik ekibinde hummalı bir çalışma başlar. Gönderiniz, ekibimiz tarafından özenle hazırlanır, son kontrolleri yapıldıktan sonra dağıtım ekibimiz tarafından istediğiniz zaman aralığında, belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde teslim edilir. Tüm sipariş ve teslimat aşamalarında e-posta ve sms aracılığıyla bilgilendirilirsiniz. Şehrin Çiçekçisi kalitesi ve güvencesiyle tüm yurt içi gönderileriniz, sevdiklerinize kusursuz bir şekilde teslim edilir.
Online çiçek siparişinde Türkiye’nin geniş bayi ağına sahip markası olarak, siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.